Onze medewerkers 

Wij stellen ze graag aan u voor!

Peter de Jonge
Peter de Jonge
Directie

pdejonge@toyota-dejonge.nl
0113-214810

Wesley Buuron
Wesley Buuron
Verkoop

wbuuron@toyota-dejonge.nl
0113-214810

Bas Anröchte
Bas Anröchte
Verkoop

banrochte@toyota-dejonge.nl
0113-242313

Sjaak van Eijkeren
Sjaak van Eijkeren
Verkoop

sveijkeren@toyota-dejonge.nl
0113-242312

Ella Nieuwenhuijse
Ella Nieuwenhuijse
Administratie

enieuwenhuijse@toyota-dejonge.nl
0113-242311

Huib van den Dorpel
Huib van den Dorpel
Werkplaats

hvandendorpel@toyota-dejonge.nl
0113-214810

Amber Damen
Amber Damen
Service adviseur

adamen@toyota-dejonge.nl
0113-214810

John van Eekelen
John van Eekelen
Service adviseur

jveekelen@toyota-dejonge.nl
0113-214810

Douwe Moerland
Douwe Moerland
Magazijn

dmoerland@toyota-dejonge.nl
0113-214810

Ruud van Dongen
Ruud van Dongen
Magazijn

rvandongen@toyota-dejonge.nl
0113-214810

Toyota Cookiebeleid

Onze website maakt gebruik van cookies om u een optimale gebruikservaring te bieden. Als u hiermee akkoord gaat kunt u gewoon verder gaan. In ons cookiebeleid leest u meer over cookies en kunt u indien gewenst uw cookie instellingen aanpassen.